ST-PD01-45; Podwójny stojak łazienkowy na ręczniki; czarny mat; 1000x450x200mm

  • Dodaj recenzję:
  • ST-PD01-45
  • Producent: Futustal
  • Waga: 4.2 kg
  • szt.
  • Cena netto: 252,02 zł / szt. 309,99 zł / szt.

Wymiary:

Wysokość: 100 cm

Szerokość: 45 cm

Głębokość: 20 cm

Profil: 20mm x 20mm

Żeberka: 2

Waga netto 4,2 kg

Kod produktu:

ST - PD01 - 45 czarny mat (drobna struktura)

Podwójny stojak na ręczniki w stylu kaskadowych żeberek. Wieszak posiada "stópki" przylegające do płytek, zapobiegające przemieszczaniu się stojaka oraz rysowaniu płytek podłogowych.

Profile stojaka są precyzyjnie spawane, nie skręcane. Posiadamy własną lakiernie proszkową, więc do tematu podchodzimy profesjonalnie. Stojaki malowane są dwiema warstwami: 1sza warstwa fosforanowa odtłuszcza, czyści i zapobiega korozji. 2ga warstwa to już właściwa farba do malowania proszkowego w gładkim połysku. Stojak wykonany jest na najwyższym poziomie.

Ponadto do zestawu dołączamy wkręcane stópki, które dzięki przemyślanym rozwiązaniom zapewnią stabilność oraz bezpieczeństwo. Stopki są wkręcane we wcześniej przygotowany gwint, a więc mają możliwość regulacji (w przypadku gdy wieszak się buja z powodu nierównych płytek). Pozwala to na usztywnienie wieszaka. Dodatkowo do każdej stópki przyklejamy mały krążek silikonowy, który wręcz przysysa się do płytki. Wilgotna łazienka, mokre płytki powodują że plastik się ślizga, a gumy brudzą powierzchnie. Zastosowanie silikonu w takim przypadku jest najlepszym rozwiązaniem. Wieszak nie będzie się wtedy ślizgać ani brudzić naszych drogich płytek.

oferta dotyczy wyłącznie koloru czarnego. Nasze inne kolory dostępne są na innych ofertach. Do wyboru dodatkowo są kolory biały, złoty i chrom proszkowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami.